ultraslan EgE

Giriş için lütfen ultraslan ege resmine tıklayınız...
 
AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 Hangi Takıma Kim Geldi Kim Gitti

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 102
Kayıt tarihi : 02/08/09
Yaş : 26

MesajKonu: Hangi Takıma Kim Geldi Kim Gitti   Paz Ağus. 02, 2009 11:27 pm

ANKARAGÜCÜ

Gelenler

Darius Vassell (Manchester City)

Suat Baş (Arminia Bielefeld)
Calvin Sosibo (Bidwest Wits)
Kagiso Senamela (Golden Arrows)
Emre Aygün (Akçaabat Sebatspor)

Cihan Haspolatlı (Konyaspor)

Abdullalh Çetin (Antalyaspor)
Gidenler
Onur Acar (Adanaspor)

Hasan Üçüncü (Giresunspor)

Burak Karaduman (Karşıyaka)

Mustafa Aydın (Karşıyaka)

İsmail Bouzid (Hearts)

Mehmet Yılmaz (Eskişehirspor)

Burak Özsaraç (Manisaspor)




ANKARASPOR

Gelenler

Aydın Karabulut (Beşiktaş)
İlhan Parlak (Fenerbahçe)
Özgür Çek (Fenerbahçe)

Eric Brabeg (Sparta Prag)
Gökhan Tokgöz (K. Erciyesspor)
Gidenler

Erhan Güven (Beşiktaş)
Özer Hurmacı (Fenerbahçe)

Ramazan Kurşunlu (Karşıyaka)

Radoslav Batak (Antalyaspor)

Murat Akyüz


ANTALYASPOR

Gelenler

Pini Felix Balili (Sivasspor)

Radoslav Batak (Ankaraspor)
Kerim Zengin (İstanbul BB)

Veysel Cihan (Konyaspor)

Gürhan Gürsoy (Fenerbahçe)

Gidenler

Uğur Kavuk (Sivasspor)

Abdullah Çetin (Ankaragücü)

Volkan Arslan

Burak Tok

Fatih Arat

Mustafa Özkan

Kamber Arslan



BEŞİKTAŞ

Gelenler

Matteo Ferrari (Genoa)

Nihat Kahveci (Villarreal)
İsmail Köybaşı (Gaziantepspor)
Rıdvan Şimşek (Karşıyaka)
Michael Fink (Eintracht Frankfurt)
Erhan Güven (Ankaraspor)
Gidenler

Tomas Zapotocny (Bursaspor)
Batuhan Karadeniz (Gaziantepspor)

Aydın Karabulut (Ankaraspor)

Gökhan Zan (Galatasaray)
Serdar Kurtuluş (Gaziantepspor)

Erdem Köse (Giresunspor)

Sezer Sezgin (Gaziantepspor)

Bülent Uzun (Karşıyaka)

Gordon Schildenfeld (Sturm Graz)

Eduard Cisse (Marsilya)

Kenan Özer (Çaykur Rizespor)

BURSASPOR

Gelenler

Tomas Zapotocny (Beşiktaş)
Ramazan Sal (Pendikspor)
Turgay Bahadır (Kayserispor)

Pablo Batalla (Deportivo Cali)

Hüseyin Cimşir (Trabzonspor)

Ivan Ergic (Basel)

Gidenler

Mustafa Sarp (Galatasaray)

Maxim Romaschenko

Yavuz Eraydın

Volkan Bekiroğlu (Ç. Rizespor)

Emrah Kiraz

İsmail Özgür Göktaş (Tarsus İ.Yurdu)
Yavuz Eraydın (Ç. Rizespor)

DENİZLİSPOR

Gelenler

Fahri Tatan (Konyaspor)
David Durmaz (Malmö)
Damien Koffi Chrysostome (Metz)
Ahmet Cebe (Fortuna Düsseldorf)

İsmail Şahmalı (Denizli Belediyespor)

Murat Hacıoğlu (Kocaelispor)

Adem Çalık (Kocaelispor)

Ahmet Burak Solakel (Karşıyaka)
Branimir Bajic (Koblenz)

Norman Sylla (FCV Dendereh)
Gidenler

Zafer Çevik (Kocaelispor)

Musa Sinan Yılmazer (Altay)

Okan Karabulut

Şener Aşkaroğlu (Diyarbakırspor)

Sezgin Yılmaz

Wescley

Murat Karakoç
Selahattin Kınalı

Carlos Alberto

İrineu Couto


DİYARBAKIR

Gelenler

Andres Mendoza (Peru)

Ayman Abdelaziz (Zamelek)
Erdal Güneş (Altay)
Mamadou Diallo (Sivasspor)

Yasir Elmacı (Gençlerbirliği)

Erdinç Yavuz (Kayseri Erciyes)

Thierry Fidjeu Tazemeta (M.Netanya)

Musa Büyük (Konyaspor)

Adnan Güngör (Hacettepe)

Gabor Bari (MTK Budapeşte)

Jusema Delo (Ujpest)

Şener Aşkaroğlu (Denizlispor)

Eren Şen (Konyaspor)

Besim Abbas (Al Talaba)
Gidenler
Şenol Demirci (Giresunspor)

Birol Hikmet (Karabükspor)

Zafer Şahin (Mersin İ.Yurdu)
Ulaş Ortakaya (Ç.Rizespor)

Engin Öztonga (Ç. Rizespor)

Mithat Yaşar
Erhan Çatalcam (Boluspor)

Ercan Ağaçe

Aytaç Ak

Mutlu Kızıltan (Karşıyaka)

Evren Avşar (Giresunspor)

Ceyhun Yelkenci
Volkan Özcan

Emrah Bozkurt


ESKİŞEHİR

Gelenler

Ragıp Başbağ (Kayserispor)

Ümit Karan (Galatasaray)

Veysel Sarı (Beylerbeyi)

Adem Sarı (SC Pfullendorf)
Burak Yılmaz (Fenerbahçe)

Mehmet Yılmaz (Ankaragücü)
Gidenler

Ahmet Sağlam (Göztepe)

Selçuk Alibaz (Göztepe)

Tayfun Türkmen(Konyaspor)

Krunoslav Lovrek

Dos Santos Anderson

Ömer Yalçın (Boluspor)

Stephan Poljak


FENERBAHÇE

Gelenler

Fabio Bilica (Sivasspor)
Bekir İrtegün (Gaziantepspor)
Mehmet Topuz (Kayserispor)
Özer Hurmacı (Ankaraspor)
Cristian Oliveira (Corinthians)
Andre Santos (Corinthians)
Gidenler

Yasin Çakmak (Sivasspor)
İlhan Parlak (Ankaraspor)
Özgür Çek (Ankaraspor)
Gökhan Emreciksin (Kayserispor)

Gürhan Gürsoy (Antalyaspor)

Claudio Maldonado

Josico
Can Arat (İstanbul BB)
Burak Yılmaz (Eskişehirspor)
Diego Lugano

GALATASARAY

Gelenler

Elano Blumer (Manchester City)
Mustafa Sarp (Bursaspor)

Gökhan Zan (Beşiktaş)
Leo Franco (Atletico Madrid)
Abdul Kader Keita (Olympique Lyon)

Gidenler

Hasan Şaş

Ümit Karan (Eskişehirspor)

Gökhan Öztürk (Gaziantepspor)

Erkan Ferin (Kasımpaşa)

Anıl Karaer (Adanaspor)

Ferdi Elmas

De Sanctis (Napoli)

Zafer Şakar (Boluspor)

İrfan Başaran (Orduspor)

Mehmet Düz (Mersin İdman Yurdu)

GAZİANTEP

Gelenler

Batuhan Karadeniz (Beşiktaş)

Caner Bulut (Hatayspor)

Gökhan Öztürk (Galatasaray)

Recep Biler (Hacettepe)
Gökhan Ünver (Sarıyer)

Ertan Koç (Sarıyer)

Sezer Sezgin (Beşiktaş)

Julio Cesar (Rapid Bükreş)

Ümit Tütünci (Gençlerbirliği)
Serdar Kurtuluş (Beşiktaş)


Gidenler

İsmail Köybaşı (Beşiktaş)
Bekir İrtegün (Fenerbahçe)

Eduardo Pacheco

GENÇLERBİRLİĞİ

Gelenler

Sinan Ayrancı (Brommapojkarna)

Serdar Kulbilge (Kocaelispor)
Orhan Şam (Hacettepe)
Tolga Seyhan (Hacettepe)
Murat Kalkan (Hacettepe)
İbrahim Şahin (Hacettepe)
Kadir Bekmezci (Hacettepe)
Da Silva Tozo (Hacettepe)
Sandro Mendonca (Hacettepe)
Serkan Atak (Hacettepe)
Olgay Coşkun (Hacettepe)
Ulaş Güler (Hacettepe)
Patiyo Tambwe (Hacettepe)
Ante Kulusic (Hacettepe)

Aykut Demir (Nac Breda)

Sezai Zehiroğlu (Hoffenheim)
Danijel Mihajlovic (Jagodina)
Gidenler

Engin Baytar (Trabzonspor)

James Troisi (Kayserispor)

Hakan Aslantaş (Kayserispor)
Daniel Addo (Hacettepe)
Soner Aydoğdu (Hacettepe)
Emre Balak (Hacettepe)
Uğur Kapısız (Hacettepe)
Mustafa Kaya (Hacettepe)
Kemal Akbaba (Hacettepe)

Ümit Tütünci (Gaziantepspor)

Yasir Elmacı (Diyarbakırspor)
Lamine Traore
Mehmet Polat

Eren Aydın (Manisaspor)
Koray Avcı
Mehmet Nas (Manisaspor)
Erkan Özbey
Recep Öztürk (Konyaspor)

İSTANBUL BB

Gelenler

Kanfory Sylla (Sivasspor)

Herve Tum (Sivasspor)

Taner Gülleri (Kocaelispor)

Can Arat (Fenerbahçe)
Oğuzhan Bahadır (Konyaspor)

Emmanuel Nsumbu (Kocaelispor)

Gidenler

Erman Kılıç (Sivasspor)

Sancak Kaplan (Kasımpaşa)

Razundara Tjikuzu (Trabzonspor)

Adriano Naschimento

KASIMPAŞA

Gelenler

Petr Pavlik (Banik Ostrava)
Barış Başdaş (Aachen)

Christian Keller (Stabaek)
Erkan Ferin (Galatasaray)

Şahin Aygüneş (Karlsruhe)

Sedat Yeşilkaya (Ç.Rizespor)

Sezai Demircan (Sarıyer)
Sancak Kaplan (İstanbul B.B.)
Martin Baran (Peresov)

Andre De Souza (CFR Cluj)

Petr Bolek (Liberec)
Ali Güneş (Frieburg)

Evren Kürkçü (Çaykur Rizespor)
Gidenler

Evren Kürkçü (Ç.Rizespor)

Mertol Batista (Mersin İ.Yurdu)


KAYSERİSPOR

Gelenler

James Troisi (Gençlerbirliği)

Semih Aydilek (Birmingham)
Emrah Bayram (Erzurumspor)
Merter Yüce (Altay)
Gökhan Değirmenci (Altay)
Hakan Aslantaş (Gençlerbirliği)
Yaser Hacımustafaoğlu (Kartalspor)
Serdar Kesimal (Köln)
Ömer Şişmanoğlu (St. Pauli)
Gökhan Emreciksin (Fenerbahçe)
Gidenler

Mehmet Topuz (Fenerbahçe)
Ragıp Başbağ (Eskişehirspor)

Koray Çölgeçen
Turgay Bahadır (Bursaspor)

Fatih Ceylan (Antalyaspor)
Durmuş Bayram

Julius Aghahowa

Milan Purovic

Salomon Olembe
Kemal Okyay (Manisaspor)

Ali Üçkulak (Kayseri Erciyes)
Tayfun Yanar (Kayseri Erciyes)

Orkun Bal (Kayseri Erciyes)

Ekrem Turhan (Kayseri Erciyes)

Rıdvan Koçer (Kayseri Erciyes)

Ersoy Yılmaz (Kayseri Erciyes)



MANİSASPOR

Gelenler

Jimmy Dixon (Malmö)

İlker Avcıbay (Konyaspor)

Mehmet Nas (Gençlerbirliği)

Eren Aydın (Gençlerbirliği)

Kemal Okyay (Kayserispor)
Dilaver Güçlü (Bochum)
Mlastimir Jovanovic (Slavija)
Joshua Simpson (Kaiserslautern)
Burak Özsaraç (Ankaragücü)

Promise Isaac (Trabzonspor)

Ferhat Çökmüş (Trabzonspor)

Gidenler

Cenk İşler

Ferhat Öztorun (Trabzonspor)

Ufukhan Bayraktar (Konyaspor)

Burak Denizli (Bucaspor)

Erman Güraçar

SİVASSPOR

Gelenler

Pieter Mbemba (FC Eindhoven)

Yasin Çakmak (Fenerbahçe)
Uğur Kavuk (Antalyaspor)
Erman Kılıç (İstanbul B. B.)
Ferhat Bıkmaz (Hannover 96)
Akeem Agbetu (Kocaelispor)
Razak Omotoyossi (Metz)

İbrahim Ülüm (Belediye Vanspor)
Ersen Martin (Recreativo Huelva)
Cihan Yılmaz (Karşıyaka)












Gidenler

Mamadou Diallo (Diyarbakırspor)

Da Silva Bilica (Fenerbahçe)
Herve Tum (İstanbul B. B.)
Kanfory Sylla (İstanbul B. B.)
Pini Felix Balili (Antalyaspor)
Sergio Pacheco Oliviera (Bakü)
Mohamed Ali Kurtuluş
Cemal Şahin
Eyüp Kadri Ataoğlu (Ç.Rizespor)
Emre Efe
Tayfun Emre Yılmaz (Sakaryaspor)
Murat Yılmaz
Ilgar Gurbanov
Ahmet Turan
Şamil Ünal (Kocaelispor)

TRABZONSPOR

Gelenler

Engin Baytar (Gençlerbirliği)

Zafer Yelen (Hansa Rostock)
Ferhat Öztorun (Manisaspor)

Razundara Tjikuzu (İstanbul B.B.)

Gidenler

Ferhat Çökmüş (Manisaspor)

Hüseyin Cimşir (Bursaspor)

Promise Isaac (Manisaspor)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://ultraslanege.yetkinforum.com
 
Hangi Takıma Kim Geldi Kim Gitti
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
ultraslan EgE :: Haber :: Türkiyeden Transfer Dedikoduları Ve Haberleri :: Hangi Takıma Kim Geldi Kim Gitti-
Buraya geçin: