ultraslan EgE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ultraslan EgE

Giriş için lütfen ultraslan ege resmine tıklayınız...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ronaldo'dan Roberto Carlos tüyosu

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Ronaldo'dan Roberto Carlos tüyosu Empty
MesajKonu: Ronaldo'dan Roberto Carlos tüyosu   Ronaldo'dan Roberto Carlos tüyosu EmptySalı Ağus. 25, 2009 1:41 am

Ronaldo, yakın arkadaşı olan Roberto Carlos'un Corinthians’a transferi ile ilgili olarak Brezilya'da yaptığı açıklamada "Roberto Carlos, Fenerbahçe ile sorununu çözünce Corinthians'a gelme olasılığı kalmadı'' diye konuştu.
NTV Spor ve Ajanslar
Güncelleme: 17:34 TSİ 24 Ağustos. 2009 Pazartesi
MADRİD - Brezilyalı golcü futbolcu Ronaldo Luiz Nazario de Lima (Ronaldo), yakın arkadaşı olan Roberto Carlos'un Corinthians'a gelmek üzere olduğunu ancak Fenerbahçe ile sorununu çözmesiyle bu olasılığın ortadan kalktığını söyledi.

Brezilya'nın ''Globo'' adlı televizyonuna açıklama yapan Ronaldo, yaz başında Roberto Carlos ile Corinthians'a gelmesi için bir görüşme yaptığını anlattı. ''O dönemde Roberto Carlos'un takımıyla (Fenerbahçe) sorunu vardı ve kendisine Corinthians'a gelmekle ilgilenir misin? diye sordum. Bana 'evet' dedi. Ama daha sonra Türkiye'deki takımıyla olan sorunlarını çözdü ve gelme olasılığı kalmadı'' şeklinde konuştu.

Corinthians kulübünün başkanı Andres Sanchez ile Roberto Carlos konusunda konuştuğunu da kaydeden Ronaldo, ''Ben sadece görüşümü söylerim ama hiç kimseye kim ile, ne sözleşme yapacak diye herhangi bir yol göstermem'' ifadelerini kullandı.
http://ultraslanege.yetkinforum.com

Ronaldo'dan Roberto Carlos tüyosu
1 sayfadaki 1 sayfası