ultraslan EgE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ultraslan EgE

Giriş için lütfen ultraslan ege resmine tıklayınız...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

NONDA KALACAK MI?

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

NONDA KALACAK MI? Empty
MesajKonu: NONDA KALACAK MI?   NONDA KALACAK MI? EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 10:31 pm

Galatasaray’ın, Maccabi Netanya’yı 6-0 yendiği UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turu rövanş maçında 3 gol atarak yıldızlaşan Shabani Nonda, maç sonrası çarpıcı açıklamalar yaptı.

Nonda maçla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “En son şampiyon olduğumuz sezon hat-trick yapmıştım. Sadece bu maça bağlamamak lazım, sezon başından beri bambaşka bir hava var takımda. Hocanın çok büyük katkısı var. Kendi mantelitesini ve düşüncesini takıma yerleştirdi. Bu benim Avrupa’da oynarken alıştığım bir sistemdi. Sadece benim için değil bütün takıma uyan bir sistem” dedi.

Golcü oyuncu yedek kalmasıyla ilgili olarak sorulan bir soruya ise “Yedek kalmak beni üzmedi. Maçlara biz 24 kişiyle hazırlanıyoruz. Sadece 11 kişi ile maçlar kazanılmıyor” diyerek yanıt verdi.

Nonda, basında çıkan takımdan ayrılacağı yönündeki iddialar için ise “Ben yöneticilerime ve hocama güveniyorum. Gazeteler de bir şekilde satmak zorundalar” derken, “Yani takımda kalacak mısın” şeklindeki soruyu ise “Kalıyorum” diyerek yanıtladı.[b]NONDA KALACAK MI? 84076_1_090806231847
http://ultraslanege.yetkinforum.com

NONDA KALACAK MI?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nonda ve Aykut'un peşinde!
» NECATİ KALACAK MI, GİDECEK Mİ?